51,133
edits
mNo edit summary |
m (→Octillery) |
||
Line 26: | Line 26: | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|Platinum|Octillery|58}} || {{e|Water}} || 40 || {{rar|Rare}} || {{TCG|Platinum}} || 58/127 | | {{TCG ID|Platinum|Octillery|58}} || {{e|Water}} || 40 || {{rar|Rare}} || {{TCG|Platinum}} || 58/127 | ||
|- | |||
| {{TCG ID|HeartGold Collection|Octillery|29}} || {{e|Water}} || - || {{rar|Rare Holo}} || {{TCG|HeartGold Collection}} || 029/070 | |||
|} | |} | ||
edits