51,133
edits
mNo edit summary |
m (→Spinarak) |
||
Line 28: | Line 28: | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|Mysterious Treasures|Spinarak|103}} || {{e|Grass}} || 18 || {{rar|Common}} || {{TCG|Mysterious Treasures}} || 103/123 | | {{TCG ID|Mysterious Treasures|Spinarak|103}} || {{e|Grass}} || 18 || {{rar|Common}} || {{TCG|Mysterious Treasures}} || 103/123 | ||
|- | |||
| {{TCG ID|HeartGold Collection|Spinarak|4}} || {{e|Grass}} || - || {{rar|Common}} || {{TCG|HeartGold Collection}} || 004/070 | |||
|} | |} | ||
{{tcgpkmndisambig|167}} | {{tcgpkmndisambig|167}} |
edits