40,984
edits
(rewrite lead section) |
Force Fire (talk | contribs) |
||
Line 463: | Line 463: | ||
| style="background: #{{pearl color light}};" | | | style="background: #{{pearl color light}};" | | ||
| style="background: #{{pearl color light}};" | {{msl|418|Ash's Buizel}} | | style="background: #{{pearl color light}};" | {{msl|418|Ash's Buizel}} | ||
| style="background: #{{pearl color light}};" | | |||
| style="background: #{{pearl color light}};" | | |||
| style="background: #{{pearl color light}};" | | |||
|- | |||
| style="background: #{{pearl color light}};" | {{color2|{{pearl color dark}}|Egg|Hatched}} | |||
| style="background: #{{pearl color light}};" | | |||
| style="background: #{{pearl color light}};" | | |||
| style="background: #{{pearl color light}};" | | |||
| style="background: #{{pearl color light}};" | | |||
| style="background: #{{pearl color light}};" | | |||
| style="background: #{{pearl color light}};" | {{msl|155|Dawn's Cyndaquil}} | |||
| style="background: #{{pearl color light}};" | | | style="background: #{{pearl color light}};" | | ||
| style="background: #{{pearl color light}};" | | | style="background: #{{pearl color light}};" | |
edits