51,133
edits
mNo edit summary |
m (→Mareep) |
||
Line 40: | Line 40: | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|Platinum|Mareep|82}} || {{e|Lightning}} || 13 || {{rar|Common}} || {{TCG|Platinum}} || 82/127 | | {{TCG ID|Platinum|Mareep|82}} || {{e|Lightning}} || 13 || {{rar|Common}} || {{TCG|Platinum}} || 82/127 | ||
|- | |||
| {{TCG ID|L-P Promo|Mareep|8}} || {{e|Lightning}} || - || - || {{TCG|L-P Promotional cards}} (no English release) || 008/L-P | |||
|} | |} | ||
{{tcgpkmndisambig|179}} | {{tcgpkmndisambig|179}} |
edits