51,133
edits
mNo edit summary |
m (→Bayleef) |
||
Line 30: | Line 30: | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|"T" Promo|Bayleef|7}} || {{e|Grass}} || - || - || {{TCG|"T" Promotional cards}} (no English release) || 7/T | | {{TCG ID|"T" Promo|Bayleef|7}} || {{e|Grass}} || - || - || {{TCG|"T" Promotional cards}} (no English release) || 7/T | ||
|- | |||
| {{TCG ID|SoulSilver Collection|Bayleef|7}} || {{e|Grass}} || - || {{rar|Common}} || {{TCG|SoulSilver Collection}} || 007/070 | |||
|} | |} | ||
{{tcgpkmndisambig|153}} | {{tcgpkmndisambig|153}} |
edits