98
edits
No edit summary |
(A rank) |
||
Line 69: | Line 69: | ||
| {{p|Pidgeot}} | | {{p|Pidgeot}} | ||
|} | |} | ||
===A Rank=== | |||
{| {{Bluetable|background: white; margin: auto;}} | |||
|- style="background: #ccf;" | |||
! colspan="2" | Pokémon | |||
|- | |||
| {{MS|018|Pidgeot}} | |||
| {{p|Pidgeot}} | |||
|- | |||
| {{MS|020|Raticate}} | |||
| {{p|Raticate}} | |||
|- | |||
| {{MS|021|Spearow}} | |||
| {{p|Spearow}} | |||
|- | |||
| {{MS|052|Meowth}} | |||
| {{p|Meowth}} | |||
|- | |||
| {{MS|053|Persian}} | |||
| {{p|Persian}} | |||
|- | |||
| {{MS|070|Weepinbell}} | |||
| {{p|Weepinbell}} | |||
|- | |||
| {{MS|071|Victreebel}} | |||
| {{p|Victreebel}} | |||
|- | |||
| {{MS|128|Tauros}} | |||
| {{p|Tauros}} | |||
|- | |||
| {{MS|147|Dratini}} | |||
| {{p|Dratini}} | |||
|- | |||
| {{MS|148|Dragonair}} | |||
| {{p|Dragonair}} | |||
|- style="background: #ccf;" | |||
! colspan="2" | Boss | |||
|- | |||
| {{MS|142|Aerodactyl}} | |||
| {{p|Aerodactyl}} | |||
|} | |||
{{Stub}} | {{Stub}} | ||
{{Category: Melee! Pokémon Scramble}} | {{Category: Melee! Pokémon Scramble}} |
edits