51,133
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 17: | Line 17: | ||
!Set no. | !Set no. | ||
|- | |- | ||
| rowspan=3 | {{TCG ID|Diamond & Pearl|Palkia|11}} || rowspan=3 | {{e|Water}} || rowspan=3 | 67 || | | rowspan=3 | {{TCG ID|Diamond & Pearl|Palkia|11}} || rowspan=3 | {{e|Water}} || rowspan=3 | 67 || {{rar|Rare Holo}} || {{TCG|Diamond & Pearl}} || 11/130 | ||
|- | |- | ||
| {{rar|Rare}} || {{TCG|Great Encounters}} || 26/106 | | {{rar|Rare}} || {{TCG|Great Encounters}} || 26/106 | ||
Line 23: | Line 23: | ||
| - || {{TCG|DP Black Star Promos}} || DP27 | | - || {{TCG|DP Black Star Promos}} || DP27 | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|Majestic Dawn|Palkia|11}} || {{e|Water}} || 62 || | | {{TCG ID|Majestic Dawn|Palkia|11}} || {{e|Water}} || 62 || {{rar|Rare Holo}} || {{TCG|Majestic Dawn}} || 11/100 | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|Platinum|Palkia|37}} || {{e|Water}} || 72 || {{rar|Rare}} || {{TCG|Platinum}} || 37/127 | | {{TCG ID|Platinum|Palkia|37}} || {{e|Water}} || 72 || {{rar|Rare}} || {{TCG|Platinum}} || 37/127 | ||
Line 53: | Line 53: | ||
!Set no. | !Set no. | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|Platinum|Palkia G|12}} || {{e|Water}} || 78 || | | {{TCG ID|Platinum|Palkia G|12}} || {{e|Water}} || 78 || {{rar|Rare Holo}} || {{TCG|Platinum}} || 12/127 | ||
|} | |} | ||
edits