51,133
edits
mNo edit summary |
m (→Bagon) |
||
Line 15: | Line 15: | ||
!Set no. | !Set no. | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|EX Dragon|Bagon|23}} || {{e|Colorless}} || - || {{rar|Uncommon}} || {{TCG|EX Dragon}} || 23/97 | | {{TCG ID|EX Dragon|Bagon|23}} || rowspan=3 | {{e|Colorless}} rowspan=3 | || - || {{rar|Uncommon}} || rowspan=3 | {{TCG|EX Dragon}} || 23/97 | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|EX Dragon|Bagon|49}} || | | {{TCG ID|EX Dragon|Bagon|49}} || rowspan=2 | {{rar|Common}} || 49/97 | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|EX Dragon|Bagon|50 | | {{TCG ID|EX Dragon|Bagon|50}} || 50/97 | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|EX Deoxys|Bagon|52}} || {{e|Colorless}} || - || {{rar|Common}} || {{TCG|EX Deoxys}} || 52/107 | | {{TCG ID|EX Deoxys|Bagon|52}} || {{e|Colorless}} || - || {{rar|Common}} || {{TCG|EX Deoxys}} || 52/107 | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|EX Delta Species|Bagon δ|57}} || {{e|Fire}} || - || {{rar|Common}} || {{TCG|EX Delta Species}} || 57/113 | | {{TCG ID|EX Delta Species|Bagon δ|57}} || rowspan=2 | {{e|Fire}} || rowspan=2 | - || rowspan=2 | {{rar|Common}} || rowspan=2 | {{TCG|EX Delta Species}} || 57/113 | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|EX Delta Species|Bagon δ|58 | | {{TCG ID|EX Delta Species|Bagon δ|58}} || 58/113 | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|EX Dragon Frontiers|Bagon δ|43}} || {{e|Water}} || - || {{rar|Common}} || {{TCG|EX Dragon Frontiers}} || 43/101 | | {{TCG ID|EX Dragon Frontiers|Bagon δ|43}} || {{e|Water}} || - || {{rar|Common}} || {{TCG|EX Dragon Frontiers}} || 43/101 | ||
Line 34: | Line 34: | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|Stormfront|Bagon|53}} || {{e|Colorless}} || 13 || {{rar|Common}} || {{TCG|Stormfront}} || 53/100 | | {{TCG ID|Stormfront|Bagon|53}} || {{e|Colorless}} || 13 || {{rar|Common}} || {{TCG|Stormfront}} || 53/100 | ||
|- | |||
| {{TCG ID|Advent of Arceus|Bagon|68}} || rowspan=2 | {{e|Colorless}} || 18 || rowspan=2 | {{rar|Common}} || rowspan=2 | {{TCG|Advent of Arceus}} || 068/090 | |||
|- | |||
| {{TCG ID|Advent of Arceus|Bagon|69}} || 15 || 069/090 | |||
|} | |} | ||
{{tcgpkmndisambig|371}} | {{tcgpkmndisambig|371}} |
edits