51,133
edits
m (robot Adding: ja:イシツブテ (カードゲーム)) |
m (→Geodude) |
||
Line 34: | Line 34: | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|Mysterious Treasures|Geodude|84}} || {{e|Fighting}} || 12 || {{rar|Common}} || {{TCG|Mysterious Treasures}} || 84/123 | | {{TCG ID|Mysterious Treasures|Geodude|84}} || {{e|Fighting}} || 12 || {{rar|Common}} || {{TCG|Mysterious Treasures}} || 84/123 | ||
|- | |||
| {{TCG ID|Advent of Arceus|Geodude|46}} || {{e|Fighting}} || 14 || {{rar|Common}} || {{TCG|Advent of Arceus}} || 046/090 | |||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|Chimchar Half Deck|Geodude|9}} || {{e|Fighting}} || 9 || - || {{TCG|Gift Box DPt}} (no English release) || Chimchar Half Deck<br>9/13 | | {{TCG ID|Chimchar Half Deck|Geodude|9}} || {{e|Fighting}} || 9 || - || {{TCG|Gift Box DPt}} (no English release) || Chimchar Half Deck<br>9/13 |
edits