51,133
edits
m (Whoops...) |
m (→Glalie) |
||
Line 22: | Line 22: | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|Mysterious Treasures|Glalie|25}} || {{e|Water}} || 43 || {{rar|Rare}} || {{TCG|Mysterious Treasures}} || 25/123 | | {{TCG ID|Mysterious Treasures|Glalie|25}} || {{e|Water}} || 43 || {{rar|Rare}} || {{TCG|Mysterious Treasures}} || 25/123 | ||
|- | |||
| {{TCG ID|Advent of Arceus|Glalie|27}} || {{e|Water}} || 46 || {{rar|Rare}} || {{TCG|Advent of Arceus}} || 027/090 | |||
|} | |} | ||
{{tcgpkmndisambig|362}} | {{tcgpkmndisambig|362}} |
edits