1,654
edits
(odd keystone?) |
m (→List of Pokémon by index number: There, fixed) |
||
Line 10: | Line 10: | ||
|- | |- | ||
|000 | |000 | ||
| | |[[Image:000MS.png|link=DPBox]] | ||
|[[ | |[[DPBox|-----]] | ||
{{typetable2|Normal}} | {{typetable2|Normal}} | ||
|- | |- | ||
Line 1,152: | Line 1,152: | ||
|- | |- | ||
| {{MS|201Z|Unown}} | | {{MS|201Z|Unown}} | ||
|- | |||
| {{MS|201!|Unown}} | |||
|- | |- | ||
| {{MS|201?|Unown}} | | {{MS|201?|Unown}} | ||
|- | |- | ||
|- | |- |
edits