51,133
edits
mNo edit summary |
m (→Charmeleon) |
||
Line 40: | Line 40: | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|Secret Wonders|Charmeleon|46}} || {{e|Fire}} || 29 || {{rar|Uncommon}} || {{TCG|Secret Wonders}} || 46/132 | | {{TCG ID|Secret Wonders|Charmeleon|46}} || {{e|Fire}} || 29 || {{rar|Uncommon}} || {{TCG|Secret Wonders}} || 46/132 | ||
|- | |||
| {{TCG ID|Advent of Arceus|Charmeleon|16}} || {{e|Fire}} || 31 || {{rar|Uncommon}} || {{TCG|Advent of Arceus}} || 016/090 | |||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|"T" Promo|Charmeleon|11}} || {{e|Fire}} || - || - || {{TCG|"T" Promotional cards}} (no English release) || 11/"T" | | {{TCG ID|"T" Promo|Charmeleon|11}} || {{e|Fire}} || - || - || {{TCG|"T" Promotional cards}} (no English release) || 11/"T" |
edits