670
edits
Yami Takashi (talk | contribs) |
Yami Takashi (talk | contribs) |
||
Line 119: | Line 119: | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | |||
|- | |||
|} | |||
{| class="wikitable" | |||
|- | |||
|'''July 2009''' | |||
|- | |||
|} | |||
{| class="wikitable" border="1" | |||
|- | |||
|'''S''' | |||
|'''M''' | |||
|'''T''' | |||
|'''W''' | |||
|'''T''' | |||
|'''F''' | |||
|'''S''' | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|1 | |||
|2 | |||
|3 | |||
|4 | |||
|- | |||
|5 | |||
|6 | |||
|7 | |||
|8 | |||
|9 | |||
|10 | |||
|11 | |||
|- | |||
|12 | |||
|13 | |||
|14 | |||
|15 | |||
|16 | |||
|17 | |||
|18 | |||
|- | |||
|{{wp|Father's Day|21}} | |||
|19 | |||
|20 | |||
|21 | |||
|22 | |||
|23 | |||
|24 | |||
|- | |||
|25 | |||
|26 | |||
|27 | |||
|29 | |||
|30 | |||
|31 | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
Line 132: | Line 189: | ||
! Flower | ! Flower | ||
|- | |- | ||
|May | |[[May (game)|May]] | ||
|'''''[[Pokémon Emerald Version|Emerald]]''''' , '''''{{wp|Agate|Agate}}''''' | |'''''[[Pokémon Emerald Version|Emerald]]''''' , '''''{{wp|Agate|Agate}}''''' | ||
|'''''[[Emerald (Special)|Emerald]]''''' | |'''''[[Emerald (Special)|Emerald]]''''' | ||
Line 145: | Line 202: | ||
|'''''[[Pokémon Pearl Version|Pearl]]''''' | |'''''[[Pokémon Pearl Version|Pearl]]''''' | ||
|'''''{{p|Roselia|Rose}}''''' , '''''{{wp|Honeysuckle|Honeysuckle}}''''' | |'''''{{p|Roselia|Rose}}''''' , '''''{{wp|Honeysuckle|Honeysuckle}}''''' | ||
|- | |||
|July | |||
|'''''[[Pokémon Ruby Version|Ruby]]''''' , '''''{{p|Onyx|Onyx}}''''' | |||
|'''''[[Brendan (game)|Ruby]]''''' | |||
|'''''[[Ruby (Special)|Ruby]]''''' | |||
|'''''[[Ruby (Anakubo)|Ruby]]''''' | |||
|'''''{{wp|Larkspur|Larkspur}}''''' | |||
|} | |} | ||
edits