40,934
edits
Force Fire (talk | contribs) (→Update) |
Force Fire (talk | contribs) (→Update: oops) |
||
Line 116: | Line 116: | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| width="60px" style="background: #{{??? color light}}" | '''[[Pokémon FireRed and LeafGreen beta|{{color|{{firered color}}|FR}} {{color|{{unknown color dark}}|/}} {{color|{{leafgreen color}}|LG}}]]''' | | width="60px" style="background: #{{??? color light}}" | '''[[Pokémon FireRed and LeafGreen beta|{{color|{{firered color}}|FR}} {{color|{{unknown color dark}}|/}} {{color|{{leafgreen color}}|LG}}]]''' | ||
| width="60px" style="background: #{{??? color light}};" | '''[[Pokémon Platinum beta|{{color|{{platinum color}}|Pt}}]]''' | |||
|- align="center" | |||
| width="60px" style="background: #{{??? color light}}" | '''[[Pokémon Emerald beta|{{color|{{emerald color}}|E}}]]''' | | width="60px" style="background: #{{??? color light}}" | '''[[Pokémon Emerald beta|{{color|{{emerald color}}|E}}]]''' | ||
| width="60px" style="background: #{{??? color light}}; -moz-border-radius-bottomright: 10px" | '''[[Pokémon HeartHold and SoulSilver beta|{{color|{{heartgold color}}|HG}} {{color|{{unknown color dark}}|/}} {{color|{{soulsilver color}}|SS}}]]''' | | width="60px" style="background: #{{??? color light}}; -moz-border-radius-bottomright: 10px" | '''[[Pokémon HeartHold and SoulSilver beta|{{color|{{heartgold color}}|HG}} {{color|{{unknown color dark}}|/}} {{color|{{soulsilver color}}|SS}}]]''' | ||
|} | |} | ||
How's this template?--[[User:Force Fire|<span style="color:#DAA520">'''F'''</span>]][[Ho-Oh (Pokémon)|<span style="color:#DAA520">orce</span>]][[User talk:Force Fire|<span style="color:#C0C0C0">'''F'''</span>]][[Lugia (Pokémon)|<span style="color:#C0C0C0">ire</span>]] 10:42, 13 May 2009 (UTC) | How's this template?--[[User:Force Fire|<span style="color:#DAA520">'''F'''</span>]][[Ho-Oh (Pokémon)|<span style="color:#DAA520">orce</span>]][[User talk:Force Fire|<span style="color:#C0C0C0">'''F'''</span>]][[Lugia (Pokémon)|<span style="color:#C0C0C0">ire</span>]] 10:42, 13 May 2009 (UTC) |
edits