51,133
edits
(→Snorlax LV.X: Whoops...) |
mNo edit summary |
||
Line 15: | Line 15: | ||
!Set no. | !Set no. | ||
|- | |- | ||
| rowspan=4 | {{TCG ID|Jungle|Snorlax|11}} || rowspan=4 | {{e|Colorless}} || rowspan=4 | 20 || | | rowspan=4 | {{TCG ID|Jungle|Snorlax|11}} || rowspan=4 | {{e|Colorless}} || rowspan=4 | 20 || {{rar|Rare Holo}} || rowspan=2 | {{TCG|Jungle}} || 11/62 | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 | {{rar|Rare}} || 27/64 | | rowspan=2 | {{rar|Rare}} || 27/64 | ||
Line 25: | Line 25: | ||
| {{TCG ID|Skyridge|Snorlax|100}} || {{e|Colorless}} || - || {{rar|Common}} || {{TCG|Skyridge}} || 100/144 | | {{TCG ID|Skyridge|Snorlax|100}} || {{e|Colorless}} || - || {{rar|Common}} || {{TCG|Skyridge}} || 100/144 | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|EX FireRed & LeafGreen|Snorlax|15}} || {{e|Colorless}} || - || | | {{TCG ID|EX FireRed & LeafGreen|Snorlax|15}} || {{e|Colorless}} || - || {{rar|Rare Holo}} || {{TCG|EX FireRed & LeafGreen}} || 15/112 | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|EX Dragon Frontiers|Snorlax δ|10}} || {{e|Grass}} || - || | | {{TCG ID|EX Dragon Frontiers|Snorlax δ|10}} || {{e|Grass}} || - || {{rar|Rare Holo}} || {{TCG|EX Dragon Frontiers}} || 10/101 | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|Diamond & Pearl|Snorlax|37}} || {{e|Colorless}} || 35 || {{rar|Rare}} || {{TCG|Diamond & Pearl}} || 37/130 | | {{TCG ID|Diamond & Pearl|Snorlax|37}} || {{e|Colorless}} || 35 || {{rar|Rare}} || {{TCG|Diamond & Pearl}} || 37/130 | ||
|- | |- | ||
| | | {{TCG ID|Rising Rivals|Snorlax|33}} || rowspan=2 | {{e|Colorless}} || 37 || {{rar|Rare}} || rowspan=2 | {{TCG|Rising Rivals}} || 33/111 | ||
|- | |||
| {{TCG ID|Rising Rivals|Snorlax|81}} || 40 || {{rar|Common}} || 81/111 | |||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|Wizards Promo|Snorlax|49}} || {{e|Colorless}} || 35 || - || {{TCG|Wizards Black Star Promos}} || 49 | | {{TCG ID|Wizards Promo|Snorlax|49}} || {{e|Colorless}} || 35 || - || {{TCG|Wizards Black Star Promos}} || 49 | ||
|} | |} | ||
Line 76: | Line 76: | ||
!Set no. | !Set no. | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|EX Team Rocket Returns|Rocket's Snorlax ex|104}} || {{e|Darkness}} || - || | | {{TCG ID|EX Team Rocket Returns|Rocket's Snorlax ex|104}} || {{e|Darkness}} || - || {{rar|Rare Holo ex}} || {{TCG|EX Team Rocket Returns}} || 104/109 | ||
|} | |} | ||
edits