136
edits
Pandamonia (talk | contribs) |
Pandamonia (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 152: | Line 152: | ||
</div> | </div> | ||
=Current Platinum Status= | |||
{| align="left" style="-moz-border-radius: 10px; -webkit-border-radius: 10px; border: 2px solid #{{platinum color}}; background: #{{platinum color}}; margin-right: 5px; margin-bottom: 5px;" | {| align="left" style="-moz-border-radius: 10px; -webkit-border-radius: 10px; border: 2px solid #{{platinum color}}; background: #{{platinum color}}; margin-right: 5px; margin-bottom: 5px;" | ||
Line 239: | Line 238: | ||
|}<br clear="left"> | |}<br clear="left"> | ||
<center style="width: 512px"><small>Original trainer card by {{u|TTEchidna}} || Modified by {{u|Pandamonia}}</small></center> | <center style="width: 512px"><small>Original trainer card by {{u|TTEchidna}} || Modified by {{u|Pandamonia}}</small></center> | ||
=My Shinies!= | |||
{| align="center" | |||
|- align="center" | |||
| {{ani|001}}<br />{{p|Bulbasaur}} | |||
| {{ani|004}}<br />{{p|Charmander}} | |||
| {{ani|007}}<br />{{p|Squirtle}} | |||
| {{ani|035}}<br />{{p|Clefairy}} | |||
| {{ani|041}}<br />{{p|Zubat}} | |||
| {{ani|103}}<br />{{p|Exeggutor}} | |||
| {{ani|112}}<br />{{p|Rhydon}} | |||
| {{ani|130}}<br />{{p|Gyarados}} | |||
| {{ani|151}}<br />{{p|Mew}} | |||
| {{ani|152}}<br />{{p|Chikorita}} | |||
|- align="center" | |||
| {{ani|154}}<br />{{p|Meganium}} | |||
| {{ani|155}}<br />{{p|Cyndaquil}} | |||
| {{ani|157}}<br />{{p|Typhlosion}} | |||
| {{ani|158}}<br />{{p|Totodile}} | |||
| {{ani|160}}<br />{{p|Feraligatr}} | |||
| {{ani|182}}<br />{{p|Bellossom}} | |||
| {{ani|184}}<br />{{p|Azumarill}} | |||
| {{ani|197}}<br />{{p|Umbreon}} | |||
| {{ani|213}}<br />{{p|Shuckle}} | |||
| {{ani|219}}<br />{{p|Magcargo}} | |||
|- align="center" | |||
| {{ani|230}}<br />{{p|Kingdra}} | |||
| {{ani|248}}<br />{{p|Tyranitar}} | |||
| {{ani|249}}<br />{{p|Lugia}} | |||
| {{ani|252}}<br />{{p|Treecko}} | |||
| {{ani|255}}<br />{{p|Torchic}} | |||
| {{ani|258}}<br />{{p|Mudkip}} | |||
| {{ani|269}}<br />{{p|Dustox}} | |||
| {{ani|279}}<br />{{p|Pelipper}} | |||
| {{ani|285}}<br />{{p|Shroomish}} | |||
| {{ani|286}}<br />{{p|Breloom}} | |||
|- align="center" | |||
| {{ani|315}}<br />{{p|Roselia}} | |||
| {{ani|316}}<br />{{p|Gulpin}} | |||
| {{ani|328}}<br />{{p|Trapinch}} | |||
| {{ani|350}}<br />{{p|Milotic}} | |||
| {{ani|365}}<br />{{p|Walrein}} | |||
| {{ani|475}}<br />{{p|Gallade}} | |||
| {{ani|486}}<br />{{p|Regigigas}} | |||
| {{ani|491}}<br />{{p|Darkrai}} | |||
| {{ani|492}}<br />{{p|Shaymin}} | |||
|} |
edits