110
edits
(bit more about me) |
(more of me) |
||
Line 25: | Line 25: | ||
|-align="center" | |-align="center" | ||
|[[Image: | |[[Image:445.png]]<br>'''{{p|Garchomp}}''' ♀ [[Image:PokeBallSpriteSmall.png]] | ||
|April 12th 2009 | |April 12th 2009 | ||
|Jolly | |Jolly | ||
|Likes to Fight (Attack) | |Likes to Fight (Attack) | ||
|Life Orb [[Image:Bag_Life_Orb_Sprite.png]] | |||
|{{a|Sand Veil}} | |||
|{{m|Earthquake}}<br>{{m|Substitute}}<br>{{m|Dragon Claw}}<br>{{m|Swords Dance}} | |||
|-align="center" | |||
|[[Image:468.png]]<br>'''{{p|Togekiss}}''' ♀ [[Image:PokeBallSpriteSmall.png]] | |||
|April 14th 2009 | |||
|Calm | |||
| __ | |||
|Leftovers [[Image:Bag_Leftovers_Sprite.png]] | |Leftovers [[Image:Bag_Leftovers_Sprite.png]] | ||
|{{a| | |{{a|Serene Grace}} | ||
|{{m| | |{{m|Roost}}<br>{{m|Air Slash}}<br>{{m|Thunder Wave}}<br>{{m|Aura Sphere}} | ||
|-align="center" | |-align="center" | ||
|} | |} | ||
<br> | <br> | ||
<font size="4">TO BE CONTINUED</font> | <font size="4">TO BE CONTINUED</font> |
edits