13,937
edits
Line 174: | Line 174: | ||
| {{m|Giga Impact}} | | {{m|Giga Impact}} | ||
| <span style="display:none">3076</span>[[DP076]] | | <span style="display:none">3076</span>[[DP076]] | ||
|- | |||
| 376 | |||
| {{MS|376}} | |||
| {{pkmn2|wild}} {{shiny2}} {{p|Metagross}} | |||
| {{m|Lock-On}} | |||
| <span style="display:none">3117</span>[[DP117]] | |||
|} | |} | ||
edits