51,133
edits
m (→Metang) |
m (→Metang) |
||
Line 15: | Line 15: | ||
!Set no. | !Set no. | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|EX Hidden Legends|Metang|21}} || {{e|Metal}} || - || {{rar|Rare}} || {{TCG|EX Hidden Legends}} || 21/101 | | {{TCG ID|EX Hidden Legends|Metang|21}} || {{e|Metal}} || rowspan=3 | - || {{rar|Rare}} || rowspan=3 | {{TCG|EX Hidden Legends}} || 21/101 | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|EX Hidden Legends|Metang|43}} || {{e|Psychic}} || | | {{TCG ID|EX Hidden Legends|Metang|43}} || {{e|Psychic}} || rowspan=2 | {{rar|Uncommon}} || 43/101 | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|EX Hidden Legends|Metang|44}} || {{e|Metal | | {{TCG ID|EX Hidden Legends|Metang|44}} || {{e|Metal}} || 44/101 | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|EX Deoxys|Metang|40}} || {{e|Psychic}} || - || {{rar|Uncommon}} || {{TCG|EX Deoxys}} || 40/102 | | {{TCG ID|EX Deoxys|Metang|40}} || {{e|Psychic}} || - || {{rar|Uncommon}} || {{TCG|EX Deoxys}} || 40/102 | ||
Line 30: | Line 30: | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|Legends Awakened|Metang|65}} || 22 || 65/146 | | {{TCG ID|Legends Awakened|Metang|65}} || 22 || 65/146 | ||
|- | |||
| <!--{{TCG ID|Beat of the Frontier|-->Metang<!--|??}}--> || {{e|Metal}} || 28 || {{rar|Uncommon}} || {{TCG|Beat of the Frontier}} || ??/?? | |||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|Nintendo Promo|Metang|23}} || {{e|Metal}} || - || - || {{TCG|Nintendo Black Star Promos}} || 23 | | {{TCG ID|Nintendo Promo|Metang|23}} || {{e|Metal}} || - || - || {{TCG|Nintendo Black Star Promos}} || 23 | ||
|} | |} | ||
{{tcgpkmndisambig|375}} | {{tcgpkmndisambig|375}} |
edits