51,133
edits
mNo edit summary |
m (→Relicanth) |
||
Line 22: | Line 22: | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|Great Encounters|Relicanth|51}} || {{e|Water}} || 31 || {{rar|Uncommon}} || {{TCG|Great Encounters}} || 51/106 | | {{TCG ID|Great Encounters|Relicanth|51}} || {{e|Water}} || 31 || {{rar|Uncommon}} || {{TCG|Great Encounters}} || 51/106 | ||
|- | |||
| <!--{{TCG ID|Beat of the Frontier|-->Relicanth<!--|??}}--> || rowspan=2 | {{e|Fighting}} || 36 || {{rar|Uncommon}} || rowspan=2 | {{TCG|Beat of the Frontier}} || ??/?? | |||
|- | |||
| <!--{{TCG ID|Beat of the Frontier|-->Relicanth<!--|??}}--> || 39 || {{rar|Uncommon}} || ??/?? | |||
|} | |} | ||
{{tcgpkmndisambig|369}} | {{tcgpkmndisambig|369}} |
edits