51,133
edits
Line 33: | Line 33: | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|Great Encounters|Mudkip|80}} || {{e|Water}} || 7 || {{rar|Uncommon}} || {{TCG|Great Encounters}} || 80/106 | | {{TCG ID|Great Encounters|Mudkip|80}} || {{e|Water}} || 7 || {{rar|Uncommon}} || {{TCG|Great Encounters}} || 80/106 | ||
|- | |||
| <!--{{TCG ID|Beat of the Frontier|-->Mudkip<!--|??}}--> || {{e|Water}} || 6 || {{rar|Common}} || {{TCG|Beat of the Frontier}} || ??/?? | |||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|POP Series 4|Mudkip|11}} || {{e|Water}} || - || {{rar|Common}} || {{TCG|POP Series 4}} || 11/17 | | {{TCG ID|POP Series 4|Mudkip|11}} || {{e|Water}} || - || {{rar|Common}} || {{TCG|POP Series 4}} || 11/17 |
edits