779
edits
Conanfan1412 (talk | contribs) No edit summary |
Conanfan1412 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 94: | Line 94: | ||
POKéDEX | POKéDEX | ||
*Seen: | *Seen: 121 | ||
*Own: | *Own: 63 | ||
*Badges: | *Badges: 6 | ||
===My Guys and Dolls=== | ===My Guys and Dolls=== | ||
Line 118: | Line 118: | ||
| align=center | [[Image:038.png]]<br>{{p|Vulpix}}→{{p|Ninetales}} | | align=center | [[Image:038.png]]<br>{{p|Vulpix}}→{{p|Ninetales}} | ||
| align=center | [[Image:039.png]]<br>{{p|Jigglypuff}} | | align=center | [[Image:039.png]]<br>{{p|Jigglypuff}} | ||
| align=center | [[Image: | | align=center | [[Image:042.png]]<br>{{p|Zubat}}→{{p|Golbat}} | ||
|- | |- | ||
| align=center | [[Image:046.png]]<br>{{p|Paras}} | | align=center | [[Image:046.png]]<br>{{p|Paras}} | ||
| align=center | [[Image:048.png]]<br>{{p|Venonat}} | |||
| align=center | [[Image:050.png]]<br>{{p|Diglett}} | | align=center | [[Image:050.png]]<br>{{p|Diglett}} | ||
|- | |||
| align=center | [[Image:052.png]]<br>{{p|Meowth}} | | align=center | [[Image:052.png]]<br>{{p|Meowth}} | ||
| align=center | [[Image:056.png]]<br>{{p|Mankey}} | | align=center | [[Image:056.png]]<br>{{p|Mankey}} | ||
| align=center | [[Image:064.png]]<br>{{p|Abra}}→{{p|Kadabra}} | | align=center | [[Image:064.png]]<br>{{p|Abra}}→{{p|Kadabra}} | ||
|- | |||
| align=center | [[Image:070.png]]<br>{{p|Bellsprout}}→{{p|Weepinbell}} | | align=center | [[Image:070.png]]<br>{{p|Bellsprout}}→{{p|Weepinbell}} | ||
| align=center | [[Image:072.png]]<br>{{p|Tentacool}} | |||
| align=center | [[Image:075.png]]<br>{{p|Geodude}}→{{p|Graveler}} | |||
|- | |- | ||
| align=center | [[Image: | | align=center | [[Image:079.png]]<br>{{p|Slowpoke}} | ||
| align=center | [[Image:084.png]]<br>{{p|Doduo}} | | align=center | [[Image:084.png]]<br>{{p|Doduo}} | ||
| align=center | [[Image:086.png]]<br>{{p|Seel}} | |||
|- | |||
| align=center | [[Image:088.png]]<br>{{p|Grimer}} | |||
| align=center | [[Image:092.png]]<br>{{p|Gastly}} | | align=center | [[Image:092.png]]<br>{{p|Gastly}} | ||
| align=center | [[Image:096.png]]<br>{{p|Drowzee}} | |||
|- | |- | ||
| align=center | [[Image:098.png]]<br>{{p|Krabby}} | | align=center | [[Image:098.png]]<br>{{p|Krabby}} | ||
| align=center | [[Image:103.png]]<br>{{p|Exeggcute}}→{{p|Exeggutor}} | | align=center | [[Image:103.png]]<br>{{p|Exeggcute}}→{{p|Exeggutor}} | ||
| align=center | [[Image:104.png]]<br>{{p|Cubone}} | |||
|- | |- | ||
| align=center | [[Image:107.png]]<br>{{p|Hitmonchan}} | | align=center | [[Image:107.png]]<br>{{p|Hitmonchan}} | ||
| align=center | [[Image:111.png]]<br>{{p|Rhyhorn}} | | align=center | [[Image:111.png]]<br>{{p|Rhyhorn}} | ||
| align=center | [[Image:118.png]]<br>{{p|Goldeen}} | |||
|- | |- | ||
| align=center | [[Image:121.png]]<br>{{p|Staryu}}→{{p|Starmie}} | | align=center | [[Image:121.png]]<br>{{p|Staryu}}→{{p|Starmie}} | ||
| align=center | [[Image:122.png]]<br>{{p|Mr. Mime}} | | align=center | [[Image:122.png]]<br>{{p|Mr. Mime}} | ||
| align=center | [[Image:130.png]]<br>{{p|Magikarp}}→{{p|Gyarados}} | |||
|- | |- | ||
| align=center | [[Image:131.png]]<br>{{p|Lapras}} | | align=center | [[Image:131.png]]<br>{{p|Lapras}} | ||
| align=center | [[Image:132.png]]<br>{{p|Ditto}} | |||
| align=center | [[Image:133.png]]<br>{{p|Eevee}} | | align=center | [[Image:133.png]]<br>{{p|Eevee}} | ||
|- | |||
| align=center | [[Image:140.png]]<br>{{p|Kabuto}} | |||
| align=center | [[Image:143.png]]<br>{{p|Snorlax}} | | align=center | [[Image:143.png]]<br>{{p|Snorlax}} | ||
|} | |} |
edits