13,167
edits
m (→In the games) |
m (better this way) |
||
Line 74: | Line 74: | ||
| align=center | [[Image:161.png]]<br>{{p|Sentret}} | | align=center | [[Image:161.png]]<br>{{p|Sentret}} | ||
| align=center | [[Image:194.png]]<br>{{p|Wooper}} | | align=center | [[Image:194.png]]<br>{{p|Wooper}} | ||
|- | |||
| align=center | [[Image:157.png]]<br>{{p|Typhlosion}} | |||
| align=center | [[Image:027.png]]<br>{{p|Sandshrew}} | |||
| align=center | [[Image:160.png]]<br>{{p|Feraligatr}} | |||
| align=center | [[Image:039.png]]<br>{{p|Jigglypuff}} | |||
| align=center | [[Image:100.png]]<br>{{p|Voltorb}} | |||
| align=center | [[Image:222.png]]<br>{{p|Corsola}} | |||
|} | |} | ||
{|border="1" style="border: 1px solid #000; border-collapse: collapse;" cellspacing="0" width=600px | {|border="1" style="border: 1px solid #000; border-collapse: collapse;" cellspacing="0" width=600px | ||
Line 83: | Line 90: | ||
| align=center | [[Image:069.png]]<br>{{p|Bellsprout}} | | align=center | [[Image:069.png]]<br>{{p|Bellsprout}} | ||
| align=center | [[Image:043.png]]<br>{{p|Oddish}} | | align=center | [[Image:043.png]]<br>{{p|Oddish}} | ||
|- | |- | ||
| align=center | [[Image:104.png]]<br>{{p|Cubone}} | | align=center | [[Image:104.png]]<br>{{p|Cubone}} | ||
| align=center | [[Image:133.png]]<br>{{p|Eevee}} | | align=center | [[Image:133.png]]<br>{{p|Eevee}} | ||
Line 115: | Line 106: | ||
| align=center | [[Image:032.png]]<br>{{p|Nidoran♂}} | | align=center | [[Image:032.png]]<br>{{p|Nidoran♂}} | ||
| align=center | [[Image:192.png]]<br>{{p|Sunflora}} | | align=center | [[Image:192.png]]<br>{{p|Sunflora}} | ||
|- | |||
| align=center | [[Image:024.png]]<br>{{p|Arbok}} | |||
| align=center | [[Image:237.png]]<br>{{p|Hitmontop}} | |||
| align=center | [[Image:189.png]]<br>{{p|Jumpluff}} | |||
| align=center | [[Image:070.png]]<br>{{p|Weepinbell}} | |||
| align=center | [[Image:238.png]]<br>{{p|Smoochum}} | |||
| align=center | [[Image:048.png]]<br>{{p|Venonat}} | |||
|- | |- | ||
| align=center | [[Image:235.png]]<br>{{p|Smeargle}} | | align=center | [[Image:235.png]]<br>{{p|Smeargle}} |
edits