13,937
edits
(→Pokémon: got it.. four is okay.) |
m (→Pokémon: ..five?) |
||
Line 61: | Line 61: | ||
| align=center | [[Image:240.png]]<br>{{p|Magby}} | | align=center | [[Image:240.png]]<br>{{p|Magby}} | ||
| align=center | [[Image:016.png]]<br>{{p|Pidgey}} | | align=center | [[Image:016.png]]<br>{{p|Pidgey}} | ||
| align=center | [[Image:215.png]]<br>{{p|Sneasel}} | |||
|- | |- | ||
| align=center | [[Image:216.png]]<br>{{p|Teddiursa}} | | align=center | [[Image:216.png]]<br>{{p|Teddiursa}} | ||
| align=center | [[Image:183.png]]<br>{{p|Marill}} | | align=center | [[Image:183.png]]<br>{{p|Marill}} | ||
| align=center | [[Image:182.png]]<br>{{p|Bellossom}} | | align=center | [[Image:182.png]]<br>{{p|Bellossom}} | ||
| align=center | [[Image:007.png]]<br>{{p|Squirtle}} | | align=center | [[Image:007.png]]<br>{{p|Squirtle}} | ||
| align=center | [[Image:187.png]]<br>{{p|Hoppip}} | | align=center | [[Image:187.png]]<br>{{p|Hoppip}} | ||
|- | |||
| align=center | [[Image:161.png]]<br>{{p|Sentret}} | | align=center | [[Image:161.png]]<br>{{p|Sentret}} | ||
| align=center | [[Image:194.png]]<br>{{p|Wooper}} | | align=center | [[Image:194.png]]<br>{{p|Wooper}} | ||
| align=center | [[Image:054.png]]<br>{{p|Psyduck}} | | align=center | [[Image:054.png]]<br>{{p|Psyduck}} | ||
| align=center | [[Image:061.png]]<br>{{p|Poliwhirl}} | | align=center | [[Image:061.png]]<br>{{p|Poliwhirl}} | ||
| align=center | [[Image:011.png]]<br>{{p|Metapod}} | |||
|- | |||
| align=center | [[Image:188.png]]<br>{{p|Skiploom}} | | align=center | [[Image:188.png]]<br>{{p|Skiploom}} | ||
| align=center | [[Image:239.png]]<br>{{p|Elekid}} | | align=center | [[Image:239.png]]<br>{{p|Elekid}} | ||
| align=center | [[Image:069.png]]<br>{{p|Bellsprout}} | | align=center | [[Image:069.png]]<br>{{p|Bellsprout}} | ||
| align=center | [[Image:043.png]]<br>{{p|Oddish}} | | align=center | [[Image:043.png]]<br>{{p|Oddish}} | ||
| align=center | [[Image:157.png]]<br>{{p|Typhlosion}} | | align=center | [[Image:157.png]]<br>{{p|Typhlosion}} | ||
|- | |||
| align=center | [[Image:027.png]]<br>{{p|Sandshrew}} | | align=center | [[Image:027.png]]<br>{{p|Sandshrew}} | ||
| align=center | [[Image:160.png]]<br>{{p|Feraligatr}} | | align=center | [[Image:160.png]]<br>{{p|Feraligatr}} | ||
| align=center | [[Image:039.png]]<br>{{p|Jigglypuff}} | | align=center | [[Image:039.png]]<br>{{p|Jigglypuff}} | ||
| align=center | [[Image:100.png]]<br>{{p|Voltorb}} | | align=center | [[Image:100.png]]<br>{{p|Voltorb}} | ||
| align=center | [[Image: | | align=center | [[Image:222.png]]<br>{{p|Corsola}} | ||
|- | |- | ||
| align=center | [[Image:024.png]]<br>{{p|Arbok}} | | align=center | [[Image:024.png]]<br>{{p|Arbok}} | ||
Line 91: | Line 91: | ||
| align=center | [[Image:189.png]]<br>{{p|Jumpluff}} | | align=center | [[Image:189.png]]<br>{{p|Jumpluff}} | ||
| align=center | [[Image:070.png]]<br>{{p|Weepinbell}} | | align=center | [[Image:070.png]]<br>{{p|Weepinbell}} | ||
| align=center | [[Image:238.png]]<br>{{p|Smoochum}} | |||
|- | |- | ||
| align=center | [[Image:048.png]]<br>{{p|Venonat}} | | align=center | [[Image:048.png]]<br>{{p|Venonat}} | ||
| align=center | [[Image:104.png]]<br>{{p|Cubone}} | | align=center | [[Image:104.png]]<br>{{p|Cubone}} | ||
| align=center | [[Image:133.png]]<br>{{p|Eevee}} | | align=center | [[Image:133.png]]<br>{{p|Eevee}} | ||
| align=center | [[Image:010.png]]<br>{{p|Caterpie}} | | align=center | [[Image:010.png]]<br>{{p|Caterpie}} | ||
| align=center | [[Image:001.png]]<br>{{p|Bulbasaur}} | | align=center | [[Image:001.png]]<br>{{p|Bulbasaur}} | ||
|- | |||
| align=center | [[Image:008.png]]<br>{{p|Wartortle}} | | align=center | [[Image:008.png]]<br>{{p|Wartortle}} | ||
| align=center | [[Image:090.png]]<br>{{p|Shellder}} | | align=center | [[Image:090.png]]<br>{{p|Shellder}} | ||
| align=center | [[Image:258.png]]<br>{{p|Mudkip}} | | align=center | [[Image:258.png]]<br>{{p|Mudkip}} | ||
| align=center | [[Image:123.png]]<br>{{p|Scyther}} | | align=center | [[Image:123.png]]<br>{{p|Scyther}} | ||
| align=center | [[Image:229.png]]<br>{{p|Houndoom}} | |||
|- | |||
| align=center | [[Image:163.png]]<br>{{p|Hoothoot}} | | align=center | [[Image:163.png]]<br>{{p|Hoothoot}} | ||
| align=center | [[Image:004.png]]<br>{{p|Charmander}} | | align=center | [[Image:004.png]]<br>{{p|Charmander}} | ||
| align=center | [[Image:032.png]]<br>{{p|Nidoran♂}} | | align=center | [[Image:032.png]]<br>{{p|Nidoran♂}} | ||
| align=center | [[Image:192.png]]<br>{{p|Sunflora}} | | align=center | [[Image:192.png]]<br>{{p|Sunflora}} | ||
| align=center | [[Image:235.png]]<br>{{p|Smeargle}} | | align=center | [[Image:235.png]]<br>{{p|Smeargle}} | ||
|- | |- | ||
| align=center | [[Image:132.png]]<br>{{p|Ditto}} | | align=center | [[Image:132.png]]<br>{{p|Ditto}} | ||
| align=center | [[Image:220.png]]<br>{{p|Swinub}} | | align=center | [[Image:220.png]]<br>{{p|Swinub}} | ||
| align=center | [[Image:015.png]]<br>{{p|Beedrill}} | | align=center | [[Image:015.png]]<br>{{p|Beedrill}} | ||
| align=center | [[Image:013.png]]<br>{{p|Weedle}} | | align=center | [[Image:013.png]]<br>{{p|Weedle}} | ||
| align=center | [[Image:120.png]]<br>{{p|Staryu}} | | align=center | [[Image:120.png]]<br>{{p|Staryu}} | ||
|} | |} | ||
edits