51,133
edits
m (→Palkia G LV.X) |
m (→Palkia) |
||
Line 24: | Line 24: | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|Majestic Dawn|Palkia|11}} || {{e|Water}} || 62 || [[Image:Rarity Rare.png|Rare Holographic]]H || {{TCG|Majestic Dawn}} || 11/100 | | {{TCG ID|Majestic Dawn|Palkia|11}} || {{e|Water}} || 62 || [[Image:Rarity Rare.png|Rare Holographic]]H || {{TCG|Majestic Dawn}} || 11/100 | ||
|- | |||
| {{TCG ID|Platinum|Palkia|37}} || {{e|Water}} || 72 || {{rar|Rare}} || {{TCG|Platinum}} || 37/127 | |||
|} | |} | ||
edits