71,954
edits
No edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 31: | Line 31: | ||
| - || {{TCG ID|Legends Awakened|Heatran|30}} || {{e|Metal}} || 45 || 1 | | - || {{TCG ID|Legends Awakened|Heatran|30}} || {{e|Metal}} || 45 || 1 | ||
|- | |- | ||
| - || Energy Search || T || -- || 1 | | - || {{TCG|Energy Search}} || T || -- || 1 | ||
|- | |- | ||
| - || Energy Switch || T || -- || 1 | | - || {{TCG|Energy Switch}} || T || -- || 1 | ||
|- | |- | ||
| - || | | - || {{TCG|Switch}} || T || -- || 1 | ||
|- | |- | ||
| - || Poké Ball || T || -- || 1 | | - || {{TCG|Poké Ball}} || T || -- || 1 | ||
|- | |- | ||
| - || {{TCG ID|Legends Awakened|Buck's Training|130}} || Su || -- || 1 | | - || {{TCG ID|Legends Awakened|Buck's Training|130}} || Su || -- || 1 | ||
|- | |- | ||
| - || Fighting Energy || E || -- || 6 | | - || {{TCG|Fighting Energy}} || E || -- || 6 | ||
|- | |- | ||
| - || Metal Energy || E || -- || 6 | | - || {{TCG|Metal Energy}} || E || -- || 6 | ||
|} | |} | ||
{{Col-2}} | {{Col-2}} | ||
Line 71: | Line 71: | ||
| - || {{TCG ID|Legends Awakened|Regigigas|37}} || {{e|Colorless}} || 48 || 1 | | - || {{TCG ID|Legends Awakened|Regigigas|37}} || {{e|Colorless}} || 48 || 1 | ||
|- | |- | ||
| - || Energy Search || T || -- || 1 | | - || {{TCG|Energy Search}} || T || -- || 1 | ||
|- | |- | ||
| - || Energy Patch || T || -- || 1 | | - || {{TCG|Energy Patch}} || T || -- || 1 | ||
|- | |- | ||
| - || Poké Ball || T || -- || 1 | | - || {{TCG|Poké Ball}} || T || -- || 1 | ||
|- | |- | ||
| - || Warp Point || T || -- || 1 | | - || {{TCG|Warp Point}} || T || -- || 1 | ||
|- | |- | ||
| - || {{TCG ID|Legends Awakened|Bubble Coat|129}} || T || -- || 1 | | - || {{TCG ID|Legends Awakened|Bubble Coat|129}} || T || -- || 1 | ||
|- | |- | ||
| - || Lightning Energy || E || -- || 6 | | - || {{TCG|Lightning Energy}} || E || -- || 6 | ||
|- | |- | ||
| - || Psychic Energy || E || -- || 6 | | - || {{TCG|Psychic Energy}} || E || -- || 6 | ||
|} | |} | ||
|} | |} | ||
{{Half Deck DP Series}} | {{Half Deck DP Series}} |