587
edits
mNo edit summary |
(→Flower: Adding contest ratings) |
||
Line 865: | Line 865: | ||
| Yellow Flower | | Yellow Flower | ||
| 15 [[Rabuta Berry|Rabuta Berries]] | | 15 [[Rabuta Berry|Rabuta Berries]] | ||
|} | |||
{| {{graytable2|lightgraybg c}} width="100%" | |||
|+ Accessory contest ratings | |||
! width="16%" | Accessory | |||
! width="7%" | Bright | |||
! width="7%" | Created | |||
! width="7%" | Colorful | |||
! width="7%" | Festive | |||
! width="7%" | Flexible | |||
! width="7%" | Gaudy | |||
! width="7%" | Intangible | |||
! width="7%" | Natural | |||
! width="7%" | Relaxed | |||
! width="7%" | Shapely | |||
! width="7%" | Sharp | |||
! width="7%" | Solid | |||
|- | |||
! [[Image:Redflower.png]] Red flower | |||
| Med | |||
| style="background: #fdd;" | Low | |||
| style="background: #dfd;" | High | |||
| Med | |||
| Med | |||
| Med | |||
| Med | |||
| style="background: #dfd;" | High | |||
| Med | |||
| style="background: #dfd;" | High | |||
| Med | |||
| Med | |||
|- | |||
! [[Image:Pinkflower.png]] Pink Flower | |||
| Med | |||
| style="background: #fdd;" | Low | |||
| style="background: #dfd;" | High | |||
| Med | |||
| Med | |||
| Med | |||
| Med | |||
| style="background: #dfd;" | High | |||
| Med | |||
| style="background: #dfd;" | High | |||
| Med | |||
| Med | |||
|- | |||
! [[Image:Whiteflower.png]] White Flower | |||
| style="background: #dfd;" | High | |||
| style="background: #fdd;" | Low | |||
| Med | |||
| Med | |||
| Med | |||
| Med | |||
| Med | |||
| style="background: #dfd;" | High | |||
| style="background: #fdd;" | Low | |||
| style="background: #dfd;" | High | |||
| Med | |||
| Med | |||
|- | |||
! [[Image:Blueflower.png]] Blue Flower | |||
| Med | |||
| style="background: #fdd;" | Low | |||
| style="background: #dfd;" | High | |||
| Med | |||
| Med | |||
| Med | |||
| Med | |||
| style="background: #dfd;" | High | |||
| Med | |||
| style="background: #dfd;" | High | |||
| Med | |||
| Med | |||
|- | |||
! [[Image:Orangeflower.png]] Orange Flower | |||
| Med | |||
| style="background: #fdd;" | Low | |||
| style="background: #dfd;" | High | |||
| Med | |||
| Med | |||
| Med | |||
| Med | |||
| style="background: #dfd;" | High | |||
| Med | |||
| style="background: #dfd;" | High | |||
| Med | |||
| Med | |||
|- | |||
! [[Image:Yellowflower.png]] Yellow Flower | |||
| style="background: #dfd;" | High | |||
| style="background: #fdd;" | Low | |||
| style="background: #dfd;" | High | |||
| Med | |||
| Med | |||
| Med | |||
| Med | |||
| style="background: #dfd;" | High | |||
| Med | |||
| style="background: #dfd;" | High | |||
| Med | |||
| Med | |||
|- | |||
|} | |} | ||
edits