5,080
edits
mNo edit summary |
m (→Sealeo) |
||
Line 22: | Line 22: | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|Mysterious Treasures|Sealeo|62}} || {{e|Water}} || 27 || {{rar|Uncommon}} || {{TCG|Mysterious Treasures}} || 62/106 | | {{TCG ID|Mysterious Treasures|Sealeo|62}} || {{e|Water}} || 27 || {{rar|Uncommon}} || {{TCG|Mysterious Treasures}} || 62/106 | ||
|- | |||
| Sealeo || {{e|Water}} || 31 || {{rar|Uncommon}} || {{TCG|Bonds to the End of Time}} || 017/090 | |||
|} | |} | ||
edits