51,133
edits
m (→Cherubi) |
m (→Cherubi) |
||
Line 20: | Line 20: | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|Stormfront|Cherubi|56}} || {{e|Grass}} || 9 ||{{rar|Common}} || {{TCG|Stormfront}} || 56/100 | | {{TCG ID|Stormfront|Cherubi|56}} || {{e|Grass}} || 9 ||{{rar|Common}} || {{TCG|Stormfront}} || 56/100 | ||
|- | |||
| {{TCG ID|Pikachu Half Deck|Cherubi|1}} || {{e|Grass}} || 10 || - || {{TCG|Gift Box DPt}} (no English release) || Pikachu Half Deck<br>1/15 | |||
|} | |} | ||
{{tcgpkmndisambig|420}} | {{tcgpkmndisambig|420}} |
edits