51,133
edits
m (→Skorupi) |
m (→Skorupi) |
||
Line 18: | Line 18: | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|Stormfront|Skorupi|73}} || {{e|Grass}} || 11 ||{{rar|Common}} || {{TCG|Stormfront}} || 73/100 | | {{TCG ID|Stormfront|Skorupi|73}} || {{e|Grass}} || 11 ||{{rar|Common}} || {{TCG|Stormfront}} || 73/100 | ||
|- | |||
| {{TCG ID|Piplup Half Deck|Skorupi|8}} || {{e|Psychic}} || 6 || - || {{TCG|Gift Box DPt}} (no English release) || Piplup Half Deck<br>8/15 | |||
|} | |} | ||
{{tcgpkmndisambig|451}} | {{tcgpkmndisambig|451}} |
edits