5,080
edits
mNo edit summary |
m (→Card lists) |
||
Line 112: | Line 112: | ||
| DPBP#527 || Cresselia || {{e|Psychic}} || 48 || [[Image:Rarity Rare.png|Rare Holographic]]H | | DPBP#527 || Cresselia || {{e|Psychic}} || 48 || [[Image:Rarity Rare.png|Rare Holographic]]H | ||
|- | |- | ||
| - || Cresselia || {{e|Psychic}} || X || | | - || Cresselia || {{e|Psychic}} || X || {{rar|Rare Holo LV.X}} | ||
|- | |- | ||
| DPBP#347 || Makuhita || {{e|Fighting}} || 15 || {{rar|Common}} | | DPBP#347 || Makuhita || {{e|Fighting}} || 15 || {{rar|Common}} | ||
Line 124: | Line 124: | ||
| DPBP#287 || Houndoom || {{e|Darkness}} || 41 || {{rar|Rare}} | | DPBP#287 || Houndoom || {{e|Darkness}} || 41 || {{rar|Rare}} | ||
|- | |- | ||
| - || Honchkrow || {{e|Darkness}} || X || | | - || Honchkrow || {{e|Darkness}} || X || {{rar|Rare Holo LV.X}} | ||
|- | |- | ||
| - || Darkrai || {{e|Darkness}} || 38 || [[Image:Rarity Rare.png|Rare Holographic]]H | | - || Darkrai || {{e|Darkness}} || 38 || [[Image:Rarity Rare.png|Rare Holographic]]H | ||
Line 156: | Line 156: | ||
| DPBP#439 || Latios || {{e}} || 47 || {{rar|Rare}} | | DPBP#439 || Latios || {{e}} || 47 || {{rar|Rare}} | ||
|- | |- | ||
| - || Garchomp || {{e}} || X || | | - || Garchomp || {{e}} || X || {{rar|Rare Holo LV.X}} | ||
|- | |- | ||
| - || Amulet Coin || T || - || {{rar|Uncommon}} | | - || Amulet Coin || T || - || {{rar|Uncommon}} | ||
Line 194: | Line 194: | ||
| DPBP#384 || Cacnea || {{e|Grass}} || 12 || {{rar|Common}} | | DPBP#384 || Cacnea || {{e|Grass}} || 12 || {{rar|Common}} | ||
|- | |- | ||
| - || Leafeon || {{e|Grass}} || X || | | - || Leafeon || {{e|Grass}} || X || {{rar|Rare Holo LV.X}} | ||
|- | |- | ||
| DPBP#159 || Flareon || {{e|Fire}} || 43 || {{rar|Rare}} | | DPBP#159 || Flareon || {{e|Fire}} || 43 || {{rar|Rare}} | ||
Line 230: | Line 230: | ||
| DPBP#528 || Phione || {{e|Water}} || 23 || [[Image:Rarity Rare.png|Rare Holographic]]H | | DPBP#528 || Phione || {{e|Water}} || 23 || [[Image:Rarity Rare.png|Rare Holographic]]H | ||
|- | |- | ||
| - || Glaceon || {{e|Water}} || X || | | - || Glaceon || {{e|Water}} || X || {{rar|Rare Holo LV.X}} | ||
|- | |- | ||
| DPBP#162 || Jolteon || {{e|Lightning}} || 39 || {{rar|Rare}} | | DPBP#162 || Jolteon || {{e|Lightning}} || 39 || {{rar|Rare}} | ||
Line 250: | Line 250: | ||
| DPBP#323 || Gardevoir || {{e|Psychic}} || 55 || [[Image:Rarity Rare.png|Rare Holographic]]H | | DPBP#323 || Gardevoir || {{e|Psychic}} || 55 || [[Image:Rarity Rare.png|Rare Holographic]]H | ||
|- | |- | ||
| - || Gardevoir || {{e|Psychic}} || X || | | - || Gardevoir || {{e|Psychic}} || X || {{rar|Rare Holo LV.X}} | ||
|- | |- | ||
| DPBP#061 || Mankey || {{e|Fighting}} || 14 || {{rar|Common}} | | DPBP#061 || Mankey || {{e|Fighting}} || 14 || {{rar|Common}} | ||
Line 344: | Line 344: | ||
{{TCG Expansions}} | {{TCG Expansions}} | ||
[[Category:TCG expansion sets]] | [[Category:TCG expansion sets]] |
edits