58
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 71: | Line 71: | ||
! style="background: #faa;" | [[Image:FRRed.png|50px]] | ! style="background: #faa;" | [[Image:FRRed.png|50px]] | ||
| style="background: #f88; color: #ffc;" | This user is a '''[[twerp|<span style="color: #ffe;">twerp</span>]]'''. | | style="background: #f88; color: #ffc;" | This user is a '''[[twerp|<span style="color: #ffe;">twerp</span>]]'''. | ||
|} | |||
{|border="1" style="border: 1px solid #000; border-collapse: collapse;" width=345px cellspacing="0" | |||
|- | |||
| align="center" |[[Legendary Birds]] | |||
| align="center" |[[Image:144.png]]<br>{{p|Articuno}} | |||
| align="center" |[[Image:145.png]]<br>{{p|Zapdos}} | |||
| align="center" |[[Image:146.png]]<br>{{p|Moltres}} | |||
|- | |||
| align="center" |[[Legendary Beasts]] | |||
| align="center" |[[Image:243.png]]<br>{{p|Raikou}} | |||
| align="center" |[[Image:244.png]]<br>{{p|Entei}} | |||
| align="center" |[[Image:245.png]]<br>{{p|Suicune}} | |||
|- | |||
| align="center" |[[Legendary Golems]] | |||
| align="center" |[[Image:377.png]]<br>{{p|Regirock}} | |||
| align="center" |[[Image:378.png]]<br>{{p|Regice}} | |||
| align="center" |[[Image:379.png]]<br>{{p|Registeel}} | |||
|- | |||
| align="center" |[[Weather Trio]] | |||
| align="center" |[[Image:383.png]]<br>{{p|Groudon}} | |||
| align="center" |[[Image:382.png]]<br>{{p|Kyogre}} | |||
| align="center" |[[Image:384.png]]<br>{{p|Rayquaza}} | |||
|- | |||
| align="center" |[[Dragon Trio]] | |||
| align="center" |[[Image:483.png]]<br>{{p|Dialga}} | |||
| align="center" |[[Image:484.png]]<br>{{p|Palkia}} | |||
| align="center" |[[Image:487.png]]<br>{{p|Giratina}} | |||
|- | |||
| align="center" |[[Lake Trio]] | |||
| align="center" |[[Image:480.png]]<br>{{p|Uxie}} | |||
| align="center" |[[Image:481.png]]<br>{{p|Mesprit}} | |||
| align="center" |[[Image:482.png]]<br>{{p|Azelf}} | |||
|} | |} |
edits