16,071
edits
(New page: Werdnae) |
No edit summary |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{|align="right" style="border: 1px solid #999; border-collapse: collapse;" | |||
|- style="background: #fff;" | |||
!User Stuff | |||
|-style="background: #fff;" | |||
|{{User Country|177|New Zealand|D00000|0000DD|FFFFFF}} | |||
|-style="background: #fff;" | |||
|{{User en-N}} | |||
|-style="background: #fff;" | |||
|{{User Project Anime}} | |||
|-style="background: #fff;" | |||
|{{User Male}} | |||
|-style="background: #fff;" | |||
|{{User Computer}} | |||
|-style="background: #fff;" | |||
|{{User Windows|Vista}} | |||
|-style="background: #fff;" | |||
|{{User IE}} | |||
|-style="background: #fff;" | |||
|{{User Atheist}} | |||
|-style="background: #fff;" | |||
|{{User Shy}} | |||
|-style="background: #fff;" | |||
|{{User Watches Rugby}} | |||
|-style="background: #fff;" | |||
|{{User Light Sleeper}} | |||
|-style="background: #fff;" | |||
|{{User Day|338}} | |||
|-style="background: #fff;" | |||
|{{User Rabbit}} | |||
|-style="background: #fff;" | |||
|{{User Hat}} | |||
|-style="background: #fff;" | |||
|{{User Read Unown}} | |||
|-style="background: #fff;" | |||
|{{User Bike}} | |||
|-style="background: #fff;" | |||
|{{User Smart}} | |||
|-style="background: #fff;" | |||
|{{User No Vandal}} | |||
|} |
edits