51,133
edits
m (Converting to new style) |
mNo edit summary |
||
Line 18: | Line 18: | ||
|- | |- | ||
| - || {{TCG|DP Black Star Promos}} || DP7 | | - || {{TCG|DP Black Star Promos}} || DP7 | ||
|- | |||
| <!--{{TCG ID|Galactic's Conquest|-->Cranidos<!--|??}}--> || {{e|Fighting}} || 27 || {{rar|Uncommon}} || {{TCG|Galactic's Conquest}} || ??/?? | |||
|} | |} | ||
{{tcgpkmndisambig|408}} | {{tcgpkmndisambig|408}} |
edits