51,133
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 30: | Line 30: | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|Secret Wonders|Dugtrio|24}} || {{e|Fighting}} || 46 || {{rar|Rare}} || {{TCG|Secret Wonders}} || 24/132 | | {{TCG ID|Secret Wonders|Dugtrio|24}} || {{e|Fighting}} || 46 || {{rar|Rare}} || {{TCG|Secret Wonders}} || 24/132 | ||
|- | |||
| <!--{{TCG ID|Galactic's Conquest|-->Dugtrio<!--|??}}--> || {{e|Fighting}} || 50 || {{rar|Rare}} || {{TCG|Galactic's Conquest}} || ??/?? | |||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|Asobikata|Dugtrio|promo}} || {{e|Fighting}} || 40 || - || {{TCG|Unnumbered Promotional cards}} (no English release) || - | | {{TCG ID|Asobikata|Dugtrio|promo}} || {{e|Fighting}} || 40 || - || {{TCG|Unnumbered Promotional cards}} (no English release) || - |
edits