51,133
edits
m (Converting to new style) |
mNo edit summary |
||
Line 32: | Line 32: | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|Secret Wonders|Kirlia|53}} || {{e|Psychic}} || 28 || {{rar|Uncommon}} || {{TCG|Secret Wonders}} || 53/132 | | {{TCG ID|Secret Wonders|Kirlia|53}} || {{e|Psychic}} || 28 || {{rar|Uncommon}} || {{TCG|Secret Wonders}} || 53/132 | ||
|- | |||
| <!--{{TCG ID|Galactic's Conquest|-->Kirlia<!--|??}}--> || {{e|Psychic}} || 24 || {{rar|Uncommon}} || {{TCG|Galactic's Conquest}} || ??/?? | |||
|} | |} | ||
edits