17
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 91: | Line 91: | ||
| align=center | [[Image:139.png]]<br>[[Omastar]] | | align=center | [[Image:139.png]]<br>[[Omastar]] | ||
| align=center | [[Image:141.png]]<br>[[Kabutops]] | | align=center | [[Image:141.png]]<br>[[Kabutops]] | ||
|- | |||
| align=center | [[Image:Spr_4d_143.png]]<br>[[Snorlax]] | |||
| align=center | [[Image:147.png]]<br>[[Dratini]] | |||
| align=center | [[Image:148.png]]<br>[[Dragonair]] | |||
|- | |||
| align=center | [[Image:149.png]]<br>[[Dragonite]] | |||
| align=center | [[Image:151.png]]<br>[[Mew]] | |||
| align=center | [[Image:154.png]]<br>[[Meganium]] | |||
|- | |||
| align=center | [[Image:157.png]]<br>[[Typhlosion]] | |||
| align=center | [[Image:160.png]]<br>[[Feraligatr]] | |||
| align=center | [[Image:164.png]]<br>[[Noctowl]] | |||
|- | |||
| align=center | [[Image:168.png]]<br>[[Ariados]] | |||
| align=center | [[Image:169.png]]<br>[[Crobat]] | |||
| align=center | [[Image:171.png]]<br>[[Lanturn]] | |||
|} | |} |
edits