5,062
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 278: | Line 278: | ||
|- | |- | ||
| 100 || 1000000 | | 100 || 1000000 | ||
|} | |||
===Erratic=== | |||
{| | |||
! Level !! Experience | |||
| 2 || 15 | |||
|- | |||
| 3 || 52 | |||
|- | |||
| 4 || 122 | |||
|- | |||
| 5 || 237 | |||
|- | |||
| 6 || 406 | |||
|- | |||
| 7 || 637 | |||
|- | |||
| 8 || 942 | |||
|- | |||
| 9 || 1326 | |||
|- | |||
| 10 || 1800 | |||
|- | |||
| 11 || 2369 | |||
|- | |||
| 12 || 3041 | |||
|- | |||
| 13 || 3822 | |||
|- | |||
| 14 || 4719 | |||
|- | |||
| 15 || 5737 | |||
|- | |||
| 16 || 6881 | |||
|- | |||
| 17 || 8155 | |||
|- | |||
| 18 || 9564 | |||
|- | |||
| 19 || 11111 | |||
|- | |||
| 20 || 12800 | |||
|- | |||
| 21 || 14632 | |||
|- | |||
| 22 || 16610 | |||
|- | |||
| 23 || 18737 | |||
|- | |||
| 24 || 21012 | |||
|- | |||
| 25 || 23437 | |||
|- | |||
| 26 || 26012 | |||
|- | |||
| 27 || 28737 | |||
|- | |||
| 28 || 31610 | |||
|- | |||
| 29 || 34632 | |||
|- | |||
| 30 || 37800 | |||
|- | |||
| 31 || 41111 | |||
|- | |||
| 32 || 44564 | |||
|- | |||
| 33 || 48155 | |||
|- | |||
| 34 || 51881 | |||
|- | |||
| 35 || 55737 | |||
|- | |||
| 36 || 59719 | |||
|- | |||
| 37 || 63822 | |||
|- | |||
| 38 || 68041 | |||
|- | |||
| 39 || 72369 | |||
|- | |||
| 40 || 76800 | |||
|- | |||
| 41 || 81326 | |||
|- | |||
| 42 || 85942 | |||
|- | |||
| 43 || 90637 | |||
|- | |||
| 44 || 95406 | |||
|- | |||
| 45 || 100237 | |||
|- | |||
| 46 || 105122 | |||
|- | |||
| 47 || 110052 | |||
|- | |||
| 48 || 115015 | |||
|- | |||
| 49 || 120001 | |||
|- | |||
| 50 || 125000 | |||
|- | |||
| 51 || 131324 | |||
|- | |||
| 52 || 137795 | |||
|- | |||
| 53 || 144410 | |||
|- | |||
| 54 || 151165 | |||
|- | |||
| 55 || 158056 | |||
|- | |||
| 56 || 165079 | |||
|- | |||
| 57 || 172229 | |||
|- | |||
| 58 || 179503 | |||
|- | |||
| 59 || 186894 | |||
|- | |||
| 60 || 194400 | |||
|- | |||
| 61 || 202013 | |||
|- | |||
| 62 || 209728 | |||
|- | |||
| 63 || 217540 | |||
|- | |||
| 64 || 225443 | |||
|- | |||
| 65 || 233431 | |||
|- | |||
| 66 || 241496 | |||
|- | |||
| 67 || 249633 | |||
|- | |||
| 68 || 257834 | |||
|- | |||
| 69 || 418520 | |||
|- | |||
| 70 || 434238 | |||
|- | |||
| 71 || 450967 | |||
|- | |||
| 72 || 475517 | |||
|- | |||
| 73 || 492495 | |||
|- | |||
| 74 || 510582 | |||
|- | |||
| 75 || 537468 | |||
|- | |||
| 76 || 555743 | |||
|- | |||
| 77 || 575231 | |||
|- | |||
| 78 || 604579 | |||
|- | |||
| 79 || 624187 | |||
|- | |||
| 80 || 645120 | |||
|- | |||
| 81 || 677055 | |||
|- | |||
| 82 || 698031 | |||
|- | |||
| 83 || 720451 | |||
|- | |||
| 84 || 755104 | |||
|- | |||
| 85 || 777482 | |||
|- | |||
| 86 || 801430 | |||
|- | |||
| 87 || 838932 | |||
|- | |||
| 88 || 862743 | |||
|- | |||
| 89 || 888260 | |||
|- | |||
| 90 || 928746 | |||
|- | |||
| 91 || 954020 | |||
|- | |||
| 92 || 981146 | |||
|- | |||
| 93 || 1024750 | |||
|- | |||
| 94 || 1051519 | |||
|- | |||
| 95 || 1080292 | |||
|- | |||
| 96 || 1127153 | |||
|- | |||
| 97 || 1155444 | |||
|- | |||
| 98 || 1185901 | |||
|- | |||
| 99 || 591882 | |||
|- | |||
| 100 || 600000 | |||
|} | |} | ||
edits