5
edits
(New page: {| border=1 align="left" style="background: #fff; border:1px solid #000; border-collapse:collapse;" |- style="background: #{{platinum color}};" ! Pokémon !! Personality !! Ability<br>...) |
No edit summary |
||
Line 2: | Line 2: | ||
|- style="background: #{{platinum color}};" | |- style="background: #{{platinum color}};" | ||
! Pokémon !! Personality !! [[Ability]]<br><small>[[Held item]]</small> !! colspan="2" | [[Move]]s | ! Pokémon !! Personality !! [[Ability]]<br><small>[[Held item]]</small> !! colspan="2" | [[Move]]s | ||
|-align="center" | |||
| rowspan="4" | |||
| rowspan="4" | |||
| rowspan="4"| | |||
| {{ic|Unknown}} | |||
|-align="center" | |||
| ? | |||
| {{ic|Unknown}} | |||
|-align="center" | |||
| ? | |||
| {{ic|Unknown}} | |||
|-align="center" | |||
| ? | |||
| {{ic|Unknown}} | |||
|} | |||
<br clear="left">--> |
edits