51,133
edits
mNo edit summary |
m (→Palkia) |
||
Line 16: | Line 16: | ||
!Set no. | !Set no. | ||
|- | |- | ||
| rowspan= | | rowspan=3 | {{TCG ID|Diamond & Pearl|Palkia|11}} || rowspan=3 | {{e|Water}} || rowspan=3 | 67 || [[Image:Rarity Rare.png|Rare Holographic]]H || {{TCG|Diamond & Pearl}} || 11/130 | ||
|- | |- | ||
| {{rar|Rare}} || {{TCG|Great Encounters}} || 26/106 | | {{rar|Rare}} || {{TCG|Great Encounters}} || 26/106 | ||
|- | |||
| - || {{TCG|DP Black Star Promos}} || DP27 | |||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|Majestic Dawn|Palkia|11}} || {{e|Water}} || 62 || [[Image:Rarity Rare.png|Rare Holographic]]H || {{TCG|Majestic Dawn}} || 11/100 | | {{TCG ID|Majestic Dawn|Palkia|11}} || {{e|Water}} || 62 || [[Image:Rarity Rare.png|Rare Holographic]]H || {{TCG|Majestic Dawn}} || 11/100 |
edits