51,133
edits
m (→Bronzor: Oops...) |
m (→Bronzor) |
||
Line 17: | Line 17: | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|Majestic Dawn|Bronzor|52}} || {{e|Psychic}} || 11 || {{rar|Common}} || {{TCG|Majestic Dawn}} || 52/100 | | {{TCG ID|Majestic Dawn|Bronzor|52}} || {{e|Psychic}} || 11 || {{rar|Common}} || {{TCG|Majestic Dawn}} || 52/100 | ||
|- | |||
| <!--{{TCG ID|Intense Fight in the Destroyed Sky|-->Bronzor<!--|??}}--> || {{e|Psychic}} || 14 || {{rar|Common}} || {{TCG|Intense Fight in the Destroyed Sky}} || ??/?? | |||
|} | |} | ||
{{tcgpkmndisambig|436}} | {{tcgpkmndisambig|436}} |
edits