2,777
edits
Line 572: | Line 572: | ||
| {{MastersRoleCell|Tech|size=32px}} | | {{MastersRoleCell|Tech|size=32px}} | ||
| June 30, 2024 | | June 30, 2024 | ||
|- | |||
| {{MastersIcon/Table|trainer=Cyrus|sygna=1|pokemonnum=0491|pokemon=Darkrai}} | |||
| {{MastersRoleCell|Tech|size=32px}} | |||
| {{MastersRoleCell|Field|size=32px}} | |||
| July 5, 2024 | |||
|} | |} | ||
edits