4,772
edits
Line 562: | Line 562: | ||
| {{MastersRoleCell|Field|size=32px}} | | {{MastersRoleCell|Field|size=32px}} | ||
| June 25, 2024 | | June 25, 2024 | ||
|- | |||
| {{MastersIcon/Table|trainer=Gardenia|alt=Summer 2024|pokemonnum=0781|pokemon=Dhelmise}} | |||
| {{MastersRoleCell|Field|size=32px}} | |||
| {{MastersRoleCell|Support|size=32px}} | |||
| June 28, 2024 | |||
|} | |} | ||
edits