24
edits
Line 57: | Line 57: | ||
! style="background:#{{ghost color light}}; {{roundytr|5px}}"| Floors | ! style="background:#{{ghost color light}}; {{roundytr|5px}}"| Floors | ||
|- | |- | ||
| style="background: #FFF; {{roundybl|5px}}"| [[File: | | style="background: #FFF; {{roundybl|5px}}"| [[File:Emera-CrushTrapSMD.png]] | ||
| style="background: #FFF"| | | style="background: #FFF"| Emera-Crush Trap | ||
| style="background: #FFF; {{roundybr|5px}}"| | | style="background: #FFF; {{roundybr|5px}}"| B11F | ||
|- | |||
| style="background: #FFF; {{roundybl|5px}}"| [[File:GustTrapSMD.png]] | |||
| style="background: #FFF"| Gust Trap | |||
| style="background: #FFF; {{roundybr|5px}}"| B16F | |||
|- | |||
| style="background: #FFF; {{roundybl|5px}}"| [[File:HungerTrapSMD.png]] | |||
| style="background: #FFF"| Hunger Trap | |||
| style="background: #FFF; {{roundybr|5px}}"| B11F | |||
|- | |||
| style="background: #FFF; {{roundybl|5px}}"| [[File:PoisonTrapSMD.png]] | |||
| style="background: #FFF"| Poison Trap | |||
| style="background: #FFF; {{roundybr|5px}}"| B4F | |||
|- | |||
| style="background: #FFF; {{roundybl|5px}}"| [[File:SpikyTrapSMD.png]] | |||
| style="background: #FFF"| Spiky Trap | |||
| style="background: #FFF; {{roundybr|5px}}"| B16F | |||
|- | |||
| style="background: #FFF; {{roundybl|5px}}"| [[File:SpinTrapSMD.png]] | |||
| style="background: #FFF"| Spin Trap | |||
| style="background: #FFF; {{roundybr|5px}}"| B16F | |||
|- | |||
| style="background: #FFF; {{roundybl|5px}}"| [[File:SummonTrapSMD.png]] | |||
| style="background: #FFF"| Summon Trap | |||
| style="background: #FFF; {{roundybr|5px}}"| B19F | |||
|} | |} | ||
edits