121,890
edits
(→Trivia) |
|||
Line 198: | Line 198: | ||
| ''[[JNS05|Kaukainen sinitaivas]]''<br>November 24, 2023 | | ''[[JNS05|Kaukainen sinitaivas]]''<br>November 24, 2023 | ||
| 58 | | 58 | ||
|- style="background: #fff" | |||
| ''{{OBP|Pokémon Horizons: The Series|season|Pokémon: Taivaanranta – Sarja}} | |||
| Netflix | |||
| ''[[HZ001|Riipus, joka aloittaa kaiken: osa yksi!]]''<br>March 7, 2024 | |||
| Ongoing | |||
| Ongoing | |||
|} | |} | ||
edits