321
edits
m (replaced: Alex (Horizons) → Alex) |
No edit summary |
||
Line 413: | Line 413: | ||
| 羽染達也 | | 羽染達也 | ||
| {{ra|Ben}} | | {{ra|Ben}} | ||
|- | |||
| Tasuku Hatanaka | |||
| 畠中祐 | |||
| [[Jacq]] | |||
|- | |- | ||
| Wataru Hatano | | Wataru Hatano | ||
Line 509: | Line 513: | ||
| 平松晶子 | | 平松晶子 | ||
| [[Jessie]] ([[AG085]]-[[AG092]]), {{OBP|Melody|M02}}, [[Chigusa]] | | [[Jessie]] ([[AG085]]-[[AG092]]), {{OBP|Melody|M02}}, [[Chigusa]] | ||
|- | |||
| Fumi Hirano | |||
| 平野文 | |||
| [[Drasna]] | |||
|- | |- | ||
| Eriko Hirata | | Eriko Hirata | ||
Line 1,345: | Line 1,353: | ||
| 松田修平 | | 松田修平 | ||
| [[Bronius]] ({{pkmn|Generations}}), [[Burgh]] ({{pkmn|Generations}}) | | [[Bronius]] ({{pkmn|Generations}}), [[Burgh]] ({{pkmn|Generations}}) | ||
|- | |||
| Eriko Matsui | |||
| 松井恵理子 | |||
| [[Dendra]] | |||
|- | |- | ||
| [[Masaya Matsukaze]] | | [[Masaya Matsukaze]] | ||
Line 1,829: | Line 1,841: | ||
| 大原崇 | | 大原崇 | ||
| {{OBP|Jan|XYS05}} | | {{OBP|Jan|XYS05}} | ||
|- | |||
| Mahito Ohba | |||
| 大場真人 | |||
| [[Clavell]] | |||
|- | |- | ||
| Kōji Ohkura | | Kōji Ohkura |
edits