27,993
edits
(https://asia.pokemon-card.com/id/archives/5527/ "Gravel" is a funny name) |
No edit summary |
||
Line 255: | Line 255: | ||
| Gravel | | Gravel | ||
| From ''gravel'' | | From ''gravel'' | ||
|- | |||
| Thai | |||
| ซาซาเระ ''Sasare'' | |||
| Transcription of her Japanese name | |||
|} | |} | ||