8,593
edits
m (replaced: Diana (Horizons) → Diana (3)) |
(add HZ046 + new header) |
||
Line 277: | Line 277: | ||
| [[Liko]] and {{TP|Liko|Sprigatito}} | | [[Liko]] and {{TP|Liko|Sprigatito}} | ||
| [[HZ045]] | | [[HZ045]] | ||
|- | |||
! colspan="5" style="background:#{{paldea color dark}}" | <h3 class=c style="color:#{{paldea color light}}">Pocket Monsters: Terastal Debut</h3> | |||
|- | |||
| [[File:HZ eyecatch 1 V5.png|266px]] | |||
| [[Liko]] and {{TP|Liko|Floragato}} | |||
| [[File:HZ eyecatch 4 V3.png|266px]] | |||
| [[Roy]] and {{TP|Roy|Fuecoco}} | |||
| [[HZ026]] | |||
|} | |} | ||