59
edits
Doodlesack (talk | contribs) (Source: https://www.synchronkartei.de/serie/57420) |
Haruka VII (talk | contribs) (→Names) |
||
Line 132: | Line 132: | ||
| Brazilian Portuguese | | Brazilian Portuguese | ||
| Ônia | | Ônia | ||
| Similar to her Japanese name | |||
|- | |||
| European Portuguese | |||
| Onia | |||
| Similar to her Japanese name | | Similar to her Japanese name | ||
|} | |} |
edits