15,816
edits
Line 49: | Line 49: | ||
| {{p|Drapion}} | | {{p|Drapion}} | ||
| 1-6 | | 1-6 | ||
| ? | |||
| ? | |||
|- | |||
| [[Image:096MS.gif]] | |||
| {{p|Drowzee}} | |||
| 15; Deepest Part 1-4 | |||
| ? | |||
| ? | |||
|- | |||
| [[Image:477MS.png]] | |||
| {{p|Dusknoir}} | |||
| 14-15; Deepest Part 1-4 | |||
| ? | |||
| ? | |||
|- | |||
| [[Image:466MS.png]] | |||
| {{p|Electivire}} | |||
| 1-15; Deepest Part 1-9 | |||
| ? | |||
| ? | |||
|- | |||
| [[Image:475MS.png]] | |||
| {{p|Gallade}} | |||
| 1-9 | |||
| ? | | ? | ||
| ? | | ? | ||
|} | |} | ||
*{{p|Gligar}} | *{{p|Gligar}} | ||
*{{p|Honchkrow}} | *{{p|Honchkrow}} |
edits